Ciesz się naturą i odpocznij w sercu lasu

Zapraszamy Państwa do Pensjonatu „Leśniczówka”, położonego na skraju lasu, w zakątku pełnym zieleni, nieopodal Słubic – w miejscowości Drzecin (woj. lubuskie).

„Leśniczówka” jest znakomitym miejscem na chwilowy pobyt i dłuższy wypoczynek, a także na organizację wyjątkowego wesela, przyjęcia okolicznościowego, czy konferencji.

Idealna baza wypadowa

Pensjonat znajduje się w miejscowości Drzecin, w odległości 8 km od granicy z Niemcami i miasta Frankfurt nad Odrą oraz 7,5 km od Słubic. Autostrada A2 przebiega w odległości 10 km od obiektu.

Obiekt jest doskonałą bazą wypadową do wycieczek w regionie przygranicznym (Rezerwat Przyrody „Łęgi koło Słubic”, Dolina Odry, Krzesiński Park Krajobrazowy, Muzeum Białego Bociana) czy na teren Niemiec (Berlin, Poczdam, termy w Bad Saarow, Klasztor i browar w Neuzelle, czy Tropical Islands).

Wyjątkowa lokalizacja

Położenie Pensjonatu sprzyja spokojnemu wypoczynkowi od miejskiego gwaru i hałasu. To dobra opcja dla wszystkich, którzy choć na chwilę chcą uciec od szybkiego tempa życia, odpocząć w zgodzie z naturą i upajać się śpiewem ptaków.

„Leśniczówka” zachwyca niepowtarzalną atmosferą i bliskością natury. Pensjonat leży na terenie rezerwatu orła białego i obszaru NATURA 2000. W odległości 2 km od pensjonatu znajduje się stadnina koni.